Utazási tanácsadó munkatárs

Feladatok:

  • Utazási tanácsadás és értékesítés (telefonon, e-mailben, valamint személyesen)
  • Foglalásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Utazási ajánlatok készítése, programleírások fordítása angolról magyar nyelvre
  • Kapcsolattartás partnereinkkel magyar és angol nyelven
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok (könyvelési anyagok előkészítése)
  • Marketing adminisztratív feladatok (Facebook posztok írása, hírlevél ötletek gyűjtése)

Elvárosok:

  • Utazási irodánál szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás

Előnyök:

  • Saját utazási tapasztalat, Latin-Amerika ismerete
  • Spanyol nyelvtudás
  • Mailchimp, Meta Business ismerete

Mit kínálunk?

  • Családias, támogató légkör
  • Folyamatosan új desztinációkkal bővülő iroda
  • Kisvállalkozás lévén rendkívül változatos munkakört kínálunk
  • Könnyen megközelíthető iroda a 9. kerületi Boráros téren
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra/napi 8 óra)

Jelentkezés önéletrajz és nettó bérigény megjelölésével a pachagroupkft@gmail.com e-mail címen.